MÖBLER / Bord / Skrivbord 10387387
*
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:14:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 23:19:13
1
500 kr
12/5 07:14:02
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
5153 Skrivbord
+ hurts, 2 delar, furu. Bredd: 95 + 43, djup: 58 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:34
-
5159 Skrivbord
Gustaviansk stil, omarbetat, bemålat. Bredd: 130 c..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49
-
1029 Skrivbord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 11.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:32
-
1041 Toilettebord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:52
*
Skrivbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 7387
Skrivbord
1960-tal, ek, längd: 161 cm, djup: 75 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 23:19:13 | 1 | 500 kr |
12/5 07:14:02 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord
-
5153 Skrivbord
+ hurts, 2 delar, furu. Bredd: 95 + 43, djup: 58 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:34 -
5159 Skrivbord
Gustaviansk stil, omarbetat, bemålat. Bredd: 130 c..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49 -
1029 Skrivbord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 11.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:32
-
1041 Toilettebord
Josef Frank (1885-1967), Österrike. Firma Svenskt ..//
Aktuellt bud: 4.400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:52